RNX2002M00FKEL
Dale / VishayDale / Vishay
RNX2002M00FKEL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNX2002M00FKEL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 2.00M OHM 1% 100 PPM 5W
Duomenų lapai: RNX2002M00FKEL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RNX2002M00FKEL specifikacijos
Dalies numeris RNX2002M00FKEL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 2.00M OHM 1% 100 PPM 5W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11585 pcs Duomenų lapas RNX2002M00FKEL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 2.040" L (3.56mm x 51.82mm)
Serija RNX Atsparumas 2 MOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RNX2.00MS
Darbinė temperatūra -55°C ~ 225°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, High Voltage, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2 MOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film