RNX200330MKNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX200330MKNLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNX200330MKNLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 330M OHM 10% 5W AXIAL
Duomenų lapai: RNX200330MKNLB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RNX200330MKNLB specifikacijos
Dalies numeris RNX200330MKNLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 330M OHM 10% 5W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15598 pcs Duomenų lapas RNX200330MKNLB.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 2.040" L (3.56mm x 51.82mm)
Serija RNX Atsparumas 330 MOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 225°C
Išsamus aprašymas 330 MOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film