IRF46ER682K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRF46ER682K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IRF-46 6.8K 10% ER E3
Duomenų lapai: IRF46ER682K.pdf
  • Pranešimas
IRF46ER682K specifikacijos
Dalies numeris IRF46ER682K Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 512161 pcs Duomenų lapas IRF46ER682K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.394" L (5.20mm x 10.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IRF-46
Reitingai - Q @ Freq 60 @ 2.52MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -20°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 6.8mH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 500kHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 6.8mH Unshielded Inductor 75mA 48 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 48 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 75mA Dabartinis - sodrumas -