IRF46ER472K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRF46ER472K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IRF-46 4.7K 10% ER E3
Duomenų lapai: IRF46ER472K.pdf
  • Pranešimas
IRF46ER472K specifikacijos
Dalies numeris IRF46ER472K Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 527029 pcs Duomenų lapas IRF46ER472K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.394" L (5.20mm x 10.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IRF-46
Reitingai - Q @ Freq 80 @ 2.52MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -20°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 4.7mH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 700kHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 4.7mH Unshielded Inductor 95mA 30 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 30 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 95mA Dabartinis - sodrumas -