IRF46ER562K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRF46ER562K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IRF-46 5.6K 10% ER E3
Duomenų lapai: IRF46ER562K.pdf
  • Pranešimas
IRF46ER562K specifikacijos
Dalies numeris IRF46ER562K Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 574253 pcs Duomenų lapas IRF46ER562K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.394" L (5.20mm x 10.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IRF-46
Reitingai - Q @ Freq 60 @ 2.52MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -20°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 5.6mH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 700kHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 5.6mH Unshielded Inductor 80mA 34 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 34 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 80mA Dabartinis - sodrumas -