IRF03SH390K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRF03SH390K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IRF-3 39 10% RJ1
Duomenų lapai: IRF03SH390K.pdf
  • Pranešimas
IRF03SH390K specifikacijos
Dalies numeris IRF03SH390K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IRF-3 39 10% RJ1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4473 pcs Duomenų lapas IRF03SH390K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IRF
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 39µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 14.5MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 39µH Unshielded Inductor 350mA 1.12 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 1.12 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 350mA