IRF03SH471K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRF03SH471K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IRF-3 470 10% RJ1
Duomenų lapai: IRF03SH471K.pdf
  • Pranešimas
IRF03SH471K specifikacijos
Dalies numeris IRF03SH471K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IRF-3 470 10% RJ1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3984 pcs Duomenų lapas IRF03SH471K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IRF
Reitingai - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 470µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 2.25MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 470µH Unshielded Inductor 126mA 7.7 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 7.7 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 126mA