IRF03SH270K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRF03SH270K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IRF-3 27 10% RJ1
Duomenų lapai: IRF03SH270K.pdf
  • Pranešimas
IRF03SH270K specifikacijos
Dalies numeris IRF03SH270K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IRF-3 27 10% RJ1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5120 pcs Duomenų lapas IRF03SH270K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IRF
Reitingai - Q @ Freq 55 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 27µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 25MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 27µH Unshielded Inductor 390mA 940 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 940 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 390mA