IRF01SH1R0K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRF01SH1R0K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IRF-1 1 10% RJ1
Duomenų lapai: IRF01SH1R0K.pdf
  • Pranešimas
IRF01SH1R0K specifikacijos
Dalies numeris IRF01SH1R0K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IRF-1 1 10% RJ1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4605 pcs Duomenų lapas IRF01SH1R0K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IRF
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 25MHz Induktyvumas 1µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 180MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 1µH Unshielded Inductor 815mA 150 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 150 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 815mA