IRF01SH102J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRF01SH102J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IRF-1 1K 5% RJ1
Duomenų lapai: IRF01SH102J.pdf
  • Pranešimas
IRF01SH102J specifikacijos
Dalies numeris IRF01SH102J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IRF-1 1K 5% RJ1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5842 pcs Duomenų lapas IRF01SH102J.pdf
Įveskite - Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IRF
Reitingai - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 1mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 1.4MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 1mH Unshielded Inductor 60mA 26 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 26 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 60mA