IRF01SH180K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRF01SH180K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IRF-1 18 10% RJ1
Duomenų lapai: IRF01SH180K.pdf
  • Pranešimas
IRF01SH180K specifikacijos
Dalies numeris IRF01SH180K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IRF-1 18 10% RJ1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5634 pcs Duomenų lapas IRF01SH180K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IRF
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 18µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 30MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 18µH Unshielded Inductor 315mA 1 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 1 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 315mA