IMS5SWDST3R3K65
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS5SWDST3R3K65
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-5SWD-65 3.3 10% RJ4
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
IMS5SWDST3R3K65 specifikacijos
Dalies numeris IMS5SWDST3R3K65 Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 34910 pcs Duomenų lapas
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-5SWD-65
Reitingai - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz
Induktyvumas 3.3µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 85MHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 3.3µH Shielded Molded Inductor 800mA 350 mOhm Max Axial DC rezistorius (DCR) 350 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 800mA Dabartinis - sodrumas 800mA