IMS5SWDST151K65
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS5SWDST151K65
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-5SWD-65 150 10% RJ4
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
IMS5SWDST151K65 specifikacijos
Dalies numeris IMS5SWDST151K65 Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 35571 pcs Duomenų lapas
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-5SWD-65
Reitingai - Q @ Freq 56 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz
Induktyvumas 150µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 8.5MHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 150µH Shielded Molded Inductor 275mA 4.1 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 4.1 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 275mA Dabartinis - sodrumas 90mA