IMS5SWDST180K65
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS5SWDST180K65
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-5SWD-65 18 10% RJ4
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
IMS5SWDST180K65 specifikacijos
Dalies numeris IMS5SWDST180K65 Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 37639 pcs Duomenų lapas
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-5SWD-65
Reitingai - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz
Induktyvumas 18µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 45MHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 18µH Shielded Molded Inductor 610mA 890 mOhm Max Axial DC rezistorius (DCR) 890 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 610mA Dabartinis - sodrumas 235mA