IMS5SWDER181K65
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS5SWDER181K65
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-5SWD-65 180 10% ER E2
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
IMS5SWDER181K65 specifikacijos
Dalies numeris IMS5SWDER181K65 Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 42226 pcs Duomenų lapas
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-5SWD-65
Reitingai - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz
Induktyvumas 180µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 8MHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 180µH Shielded Molded Inductor 260mA 4.4 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 4.4 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 260mA Dabartinis - sodrumas 85mA