IMS5SWDEB220J65
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS5SWDEB220J65
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-5SWD-65 22 5% EB E2
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
600 pcs
  • Pranešimas
IMS5SWDEB220J65 specifikacijos
Dalies numeris IMS5SWDEB220J65 Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 20949 pcs Duomenų lapas
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-5SWD-65
Reitingai - Q @ Freq 46 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz
Induktyvumas 22µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 41MHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 22µH Shielded Molded Inductor 600mA 960 mOhm Max Axial DC rezistorius (DCR) 960 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 600mA Dabartinis - sodrumas 220mA