IMS5SWDEB100K65
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS5SWDEB100K65
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-5SWD-65 10 10% EB E2
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
600 pcs
  • Pranešimas
IMS5SWDEB100K65 specifikacijos
Dalies numeris IMS5SWDEB100K65 Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 30417 pcs Duomenų lapas
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-5SWD-65
Reitingai - Q @ Freq 49 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz
Induktyvumas 10µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 46MHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 10µH Shielded Molded Inductor 450mA 1.62 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 1.62 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 450mA Dabartinis - sodrumas 450mA