IM10BH822K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM10BH822K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-10 8.2K 10% B08
Duomenų lapai: IM10BH822K.pdf
  • Pranešimas
IM10BH822K specifikacijos
Dalies numeris IM10BH822K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-10 8.2K 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4770 pcs Duomenų lapas IM10BH822K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 80 @ 250kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 250kHz Induktyvumas 8.2mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 1.05MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 8.2mH Unshielded Molded Inductor 50mA 65 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 65 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 50mA