IM10BH682J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM10BH682J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-10 6.8K 5% B08
Duomenų lapai: IM10BH682J.pdf
  • Pranešimas
IM10BH682J specifikacijos
Dalies numeris IM10BH682J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-10 6.8K 5% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4932 pcs Duomenų lapas IM10BH682J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 80 @ 250kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 250kHz Induktyvumas 6.8mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 1.15MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 6.8mH Unshielded Molded Inductor 52mA 59 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 59 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 52mA