IM10BH502K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM10BH502K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-10 5K 10% B08
Duomenų lapai: IM10BH502K.pdf
  • Pranešimas
IM10BH502K specifikacijos
Dalies numeris IM10BH502K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-10 5K 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5584 pcs Duomenų lapas IM10BH502K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 80 @ 250kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 250kHz Induktyvumas 5mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 1.3MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 5mH Unshielded Molded Inductor 57mA 50 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 50 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 57mA