IM06RFCSST3R9K40
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06RFCSST3R9K40
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6RFCS-40 3.9 10% RJ4
Duomenų lapai: IM06RFCSST3R9K40.pdf
  • Pranešimas
IM06RFCSST3R9K40 specifikacijos
Dalies numeris IM06RFCSST3R9K40 Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 4657 pcs Duomenų lapas IM06RFCSST3R9K40.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.447" L (4.83mm x 11.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM-6-RFCS-40
Reitingai - Q @ Freq 60 @ 10MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 10MHz Induktyvumas 3.9µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 76MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 3.9µH Unshielded Molded Inductor 1.2A 230 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 230 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.2A