IM06RFCSST101J40
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06RFCSST101J40
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6RFCS-40 100 5% RJ4
Duomenų lapai: IM06RFCSST101J40.pdf
  • Pranešimas
IM06RFCSST101J40 specifikacijos
Dalies numeris IM06RFCSST101J40 Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 5861 pcs Duomenų lapas IM06RFCSST101J40.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.447" L (4.83mm x 11.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM-6-RFCS-40
Reitingai - Q @ Freq 75 @ 1.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1.5MHz Induktyvumas 100µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 8MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 100µH Unshielded Molded Inductor 220mA 6 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 6 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 220mA