IM06RFCSST3R3K40
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06RFCSST3R3K40
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6RFCS-40 3.3 10% RJ4
Duomenų lapai: IM06RFCSST3R3K40.pdf
  • Pranešimas
IM06RFCSST3R3K40 specifikacijos
Dalies numeris IM06RFCSST3R3K40 Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 4798 pcs Duomenų lapas IM06RFCSST3R3K40.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.447" L (4.83mm x 11.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM-6-RFCS-40
Reitingai - Q @ Freq 55 @ 10MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 10MHz Induktyvumas 3.3µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 80MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 3.3µH Unshielded Molded Inductor 1.4A 150 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 150 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.4A