IM06KE8R2K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06KE8R2K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6 8.2 10% K05
Duomenų lapai: IM06KE8R2K.pdf
  • Pranešimas
IM06KE8R2K specifikacijos
Dalies numeris IM06KE8R2K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-6 8.2 10% K05 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5387 pcs Duomenų lapas IM06KE8R2K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 8.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 48MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 8.2µH Unshielded Molded Inductor 540mA 440 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 440 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 540mA
Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IM06KE3R3K
IM06KE3R3K
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: IM-6 3.3 10% K05
Sandelyje: 5135 pcs
parsisiųsti: IM06KE3R3K.pdf
RFQ
IM06KR1R0K
IM06KR1R0K
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: IM-6 1 10% K16
Sandelyje: 5358 pcs
parsisiųsti: IM06KR1R0K.pdf
RFQ
IM06JR
IM06JR
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V