IM06KE3R3K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06KE3R3K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6 3.3 10% K05
Duomenų lapai: IM06KE3R3K.pdf
  • Pranešimas
IM06KE3R3K specifikacijos
Dalies numeris IM06KE3R3K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-6 3.3 10% K05 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5135 pcs Duomenų lapas IM06KE3R3K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Phenolic "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 3.3µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 70MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 3.3µH Unshielded Molded Inductor 990mA 140 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 140 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 990mA
Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IM06KE8R2K
IM06KE8R2K
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: IM-6 8.2 10% K05
Sandelyje: 5387 pcs
parsisiųsti: IM06KE8R2K.pdf
RFQ
IM06EVR33J
IM06EVR33J
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: IM-6 .33 5% EV E2
Sandelyje: 5903 pcs
parsisiųsti: IM06EVR33J.pdf
RFQ
IM06GR
IM06GR
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V