IM06KE4R7K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06KE4R7K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6 4.7 10% K05
Duomenų lapai: IM06KE4R7K.pdf
  • Pranešimas
IM06KE4R7K specifikacijos
Dalies numeris IM06KE4R7K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-6 4.7 10% K05 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5329 pcs Duomenų lapas IM06KE4R7K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Phenolic "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 4.7µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 60MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 4.7µH Unshielded Molded Inductor 745mA 210 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 210 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 745mA
Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IM06KR102J
IM06KR102J
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: IM-6 1K 5% K16
Sandelyje: 4008 pcs
parsisiųsti: IM06KR102J.pdf
RFQ
IM06EVR33J
IM06EVR33J
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: IM-6 .33 5% EV E2
Sandelyje: 5903 pcs
parsisiųsti: IM06EVR33J.pdf
RFQ
IM06GR
IM06GR
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V