IM04BH561J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM04BH561J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-4 560 5% B08
Duomenų lapai: IM04BH561J.pdf
  • Pranešimas
IM04BH561J specifikacijos
Dalies numeris IM04BH561J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-4 560 5% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5317 pcs Duomenų lapas IM04BH561J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 560µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 3.5MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 560µH Unshielded Molded Inductor 85mA 24.7 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 24.7 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 85mA