IM04BH510J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM04BH510J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-4 51 5% B08
Duomenų lapai: IM04BH510J.pdf
  • Pranešimas
IM04BH510J specifikacijos
Dalies numeris IM04BH510J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-4 51 5% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4552 pcs Duomenų lapas IM04BH510J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 55 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 51µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 12.7MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 51µH Unshielded Molded Inductor 167mA 2.85 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 2.85 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 167mA