IM04BH681K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM04BH681K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-4 680 10% B08
Duomenų lapai: IM04BH681K.pdf
  • Pranešimas
IM04BH681K specifikacijos
Dalies numeris IM04BH681K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-4 680 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5184 pcs Duomenų lapas IM04BH681K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 55 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 680µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 3.1MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 680µH Unshielded Molded Inductor 81mA 27.2 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 27.2 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 81mA