IM01BH2R2K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM01BH2R2K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-1 2.2 10% B08
Duomenų lapai: IM01BH2R2K.pdf
  • Pranešimas
IM01BH2R2K specifikacijos
Dalies numeris IM01BH2R2K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-1 2.2 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5850 pcs Duomenų lapas IM01BH2R2K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 2.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 130MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Molded Inductor 257mA 720 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 720 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 257mA