IM01BH180K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM01BH180K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-1 18 10% B08
Duomenų lapai: IM01BH180K.pdf
  • Pranešimas
IM01BH180K specifikacijos
Dalies numeris IM01BH180K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-1 18 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6022 pcs Duomenų lapas IM01BH180K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 18µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 23MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 18µH Unshielded Molded Inductor 112mA 3.8 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 3.8 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 112mA
Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IM01BH220K
IM01BH220K
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: IM-1 22 10% B08
Sandelyje: 4191 pcs
parsisiųsti: IM01BH220K.pdf
RFQ
IM01BH330K
IM01BH330K
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: IM-1 33 10% B08
Sandelyje: 5239 pcs
parsisiųsti: IM01BH330K.pdf
RFQ
IM00GR
IM00GR
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V
parsisiųsti: IM00GR.pdf
IM00TS
IM00TS