IM01BH3R9K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM01BH3R9K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-1 3.9 10% B08
Duomenų lapai: IM01BH3R9K.pdf
  • Pranešimas
IM01BH3R9K specifikacijos
Dalies numeris IM01BH3R9K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-1 3.9 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5973 pcs Duomenų lapas IM01BH3R9K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 3.9µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 95MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 3.9µH Unshielded Molded Inductor 178mA 1.5 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 1.5 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 178mA