ILAS1206ER600V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ILAS1206ER600V
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 60 OHM 1206 4LN
Duomenų lapai: ILAS1206ER600V.pdf
  • Pranešimas
ILAS1206ER600V specifikacijos
Dalies numeris ILAS1206ER600V Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FERRITE BEAD 60 OHM 1206 4LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 730180 pcs Duomenų lapas ILAS1206ER600V.pdf
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija ILAS-1206
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Linijų skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža @ dažnumas 60 Ohms @ 100MHz
Aukštis (maks.) 0.039" (1.00mm) Filtro tipas Signal Line
DC rezistorius (DCR) (maks.) 250 mOhm Dabartinis įvertinimas (maks.) 400mA