ILAS1206ER121V
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ILAS1206ER121V
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 120 OHM 1206 4LN
Duomenų lapai: ILAS1206ER121V.pdf
  • Pranešimas
ILAS1206ER121V specifikacijos
Dalies numeris ILAS1206ER121V Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FERRITE BEAD 120 OHM 1206 4LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 715893 pcs Duomenų lapas ILAS1206ER121V.pdf
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija ILAS-1206
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Linijų skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža @ dažnumas 120 Ohms @ 100MHz
Aukštis (maks.) 0.039" (1.00mm) Filtro tipas Signal Line
DC rezistorius (DCR) (maks.) 300 mOhm Dabartinis įvertinimas (maks.) 350mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ILA.08
ILA.08
Gamintojai: Taoglas
apibūdinimas: RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD
Sandelyje: 33612 pcs
parsisiųsti: ILA.08.pdf
RFQ
ILAD.02
ILAD.02
Gamintojai: Taoglas
apibūdinimas: EVALUATION KIT FOR ILA.02
Sandelyje: 1017 pcs
parsisiųsti:
RFQ
ILA.09
ILA.09
apibūdinimas: RF ANT 915MHZ CHIP SOLDER SMD