ILAS1206ER301V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ILAS1206ER301V
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 300 OHM 1206 4LN
Duomenų lapai: ILAS1206ER301V.pdf
  • Pranešimas
ILAS1206ER301V specifikacijos
Dalies numeris ILAS1206ER301V Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FERRITE BEAD 300 OHM 1206 4LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 700658 pcs Duomenų lapas ILAS1206ER301V.pdf
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija ILAS-1206
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Linijų skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža @ dažnumas 300 Ohms @ 100MHz
Aukštis (maks.) 0.039" (1.00mm) Filtro tipas Signal Line
DC rezistorius (DCR) (maks.) 400 mOhm Dabartinis įvertinimas (maks.) 250mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ILA.09
ILA.09
Gamintojai: Taoglas
apibūdinimas: RF ANT 915MHZ CHIP SOLDER SMD
Sandelyje: 27534 pcs
parsisiųsti: ILA.09.pdf
RFQ
ILAD.02
ILAD.02
Gamintojai: Taoglas
apibūdinimas: EVALUATION KIT FOR ILA.02
Sandelyje: 1017 pcs
parsisiųsti:
RFQ
ILAD.01
ILAD.01
apibūdinimas: EVALUATION KIT FOR ILA.01
Sandelyje: 925 pcs
parsisiųsti:
ILA.08
ILA.08
apibūdinimas: RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD
parsisiųsti: ILA.08.pdf
ILAS1206ER601V
ILAS1206ER601V
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: FERRITE BEAD 600 OHM 1206 4LN
parsisiųsti: ILAS1206ER601V.pdf
ILAS1206ER102V
ILAS1206ER102V
Gamintojai: Vishay Dale
apibūdinimas: FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 4LN
parsisiųsti: ILAS1206ER102V.pdf
ILA.01
ILA.01
parsisiųsti: ILA.01.pdf
ILAS1206ER121V
ILAS1206ER121V
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: FERRITE BEAD 120 OHM 1206 4LN
parsisiųsti: ILAS1206ER121V.pdf
ILAS1206ER600V
ILAS1206ER600V
apibūdinimas: FERRITE BEAD 60 OHM 1206 4LN
parsisiųsti: ILAS1206ER600V.pdf
ILA.02
ILA.02
apibūdinimas: RF ANT 869MHZ CHIP SOLDER SMD
parsisiųsti: ILA.02.pdf
MMZ1608F750BTD25
MMZ1608F750BTD25
Gamintojai: TDK Corporation
apibūdinimas: FERRITE BEAD 75 OHM 0603 1LN