IHSM7832RG562L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHSM7832RG562L
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 5.6MH 210MA 11.8 OHM
Duomenų lapai: IHSM7832RG562L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
IHSM7832RG562L specifikacijos
Dalies numeris IHSM7832RG562L Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 5.6MH 210MA 11.8 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 37868 pcs Duomenų lapas IHSM7832RG562L.pdf
Įveskite - Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IHSM-7832
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 5.6mH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.285" (7.24mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 5.6mH Unshielded Inductor 210mA 11.8 Ohm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 11.8 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 210mA Dabartinis - sodrumas 80mA