IHSM7832RG3R3L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHSM7832RG3R3L
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 3.3UH 8.1A 17 MOHM SMD
Duomenų lapai: IHSM7832RG3R3L.pdf
  • Pranešimas
IHSM7832RG3R3L specifikacijos
Dalies numeris IHSM7832RG3R3L Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 3.3UH 8.1A 17 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 35891 pcs Duomenų lapas IHSM7832RG3R3L.pdf
Įveskite - Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 3.3µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.285" (7.24mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 3.3µH Unshielded Inductor 8.1A 17 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 17 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 8.1A Dabartinis - sodrumas 2.8A