IHSM7832RG680L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHSM7832RG680L
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 68UH 2.1A 160 MOHM SMD
Duomenų lapai: IHSM7832RG680L.pdf
  • Pranešimas
IHSM7832RG680L specifikacijos
Dalies numeris IHSM7832RG680L Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 68UH 2.1A 160 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 35965 pcs Duomenų lapas IHSM7832RG680L.pdf
Įveskite - Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 68µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.285" (7.24mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 68µH Unshielded Inductor 2.1A 160 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 160 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 2.1A Dabartinis - sodrumas 760mA