IHB6BV393K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHB6BV393K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHB-6 39K 10% B40
Duomenų lapai: IHB6BV393K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
16 pcs
112 pcs
  • Pranešimas
IHB6BV393K specifikacijos
Dalies numeris IHB6BV393K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHB-6 39K 10% B40 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3646 pcs Duomenų lapas IHB6BV393K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 2.000" Dia (50.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IHB
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 39mH Aukštis - sėdi (maks.) 1.500" (38.10mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 39mH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 5.55 Ohm Max Radial DC rezistorius (DCR) 5.55 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 800mA Dabartinis - sodrumas -