IHB6BV333K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHB6BV333K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHB-6 33K 10% B40
Duomenų lapai: IHB6BV333K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
16 pcs
112 pcs
  • Pranešimas
IHB6BV333K specifikacijos
Dalies numeris IHB6BV333K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHB-6 33K 10% B40 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3394 pcs Duomenų lapas IHB6BV333K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 2.000" Dia (50.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IHB
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 33mH Aukštis - sėdi (maks.) 1.500" (38.10mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 33mH Unshielded Wirewound Inductor 1A 4.16 Ohm Max Radial DC rezistorius (DCR) 4.16 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 1A Dabartinis - sodrumas -