IHB6BV560K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHB6BV560K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHB-6 56 10% B40
Duomenų lapai: IHB6BV560K.pdf
  • Pranešimas
IHB6BV560K specifikacijos
Dalies numeris IHB6BV560K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHB-6 56 10% B40 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3229 pcs Duomenų lapas IHB6BV560K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 2.000" Dia (50.80mm)
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 56µH Aukštis - sėdi (maks.) 1.500" (38.10mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 56µH Unshielded Wirewound Inductor 20.5A 9 mOhm Max Radial DC rezistorius (DCR) 9 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 20.5A Dabartinis - sodrumas -