IHB5BV100K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHB5BV100K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHB-5 10 10% B40
Duomenų lapai: IHB5BV100K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
16 pcs
112 pcs
  • Pranešimas
IHB5BV100K specifikacijos
Dalies numeris IHB5BV100K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHB-5 10 10% B40 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5964 pcs Duomenų lapas IHB5BV100K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.600" Dia (40.64mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IHB
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 10µH Aukštis - sėdi (maks.) 1.450" (36.83mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 10µH Unshielded Wirewound Inductor 25.6A 4 mOhm Max Radial DC rezistorius (DCR) 4 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 25.6A Dabartinis - sodrumas -