IHB4EB391K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHB4EB391K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHB-4 390 10% EB E2
Duomenų lapai: IHB4EB391K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
16 pcs
112 pcs
  • Pranešimas
IHB4EB391K specifikacijos
Dalies numeris IHB4EB391K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IHB-4 390 10% EB E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7474 pcs Duomenų lapas IHB4EB391K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.600" Dia (40.64mm)
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 390µH Aukštis - sėdi (maks.) 1.030" (26.16mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 390µH Unshielded Wirewound Inductor 5.3A 82 mOhm Max Radial DC rezistorius (DCR) 82 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 5.3A Dabartinis - sodrumas -