IHB4EB682K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHB4EB682K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IHB-4 6.8K 10% EB E2
Duomenų lapai: IHB4EB682K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
16 pcs
112 pcs
  • Pranešimas
IHB4EB682K specifikacijos
Dalies numeris IHB4EB682K Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 8051 pcs Duomenų lapas IHB4EB682K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.600" Dia (40.64mm)
Pakuotė - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 130°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 6.8mH Aukštis - sėdi (maks.) 1.030" (26.16mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 6.8mH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 1.76 Ohm Max Radial DC rezistorius (DCR) 1.76 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 1.1A Dabartinis - sodrumas -