IDC7328ER150M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDC7328ER150M
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 15UH 4A 36 MOHM SMD
Duomenų lapai: IDC7328ER150M.pdf
  • Pranešimas
IDC7328ER150M specifikacijos
Dalies numeris IDC7328ER150M Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 15UH 4A 36 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 108380 pcs Duomenų lapas IDC7328ER150M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 15µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.280" (7.11mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 15µH Unshielded Wirewound Inductor 4A 36 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 36 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 4A Dabartinis - sodrumas 8A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IDC7328ER1R5M
IDC7328ER1R5M
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: FIXED IND 1.5UH SMD
Sandelyje: 104894 pcs
parsisiųsti: IDC7328ER1R5M.pdf
RFQ
IDC7328ER1R0M
IDC7328ER1R0M
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: FIXED IND 1UH 8.6A 9 MOHM SMD
Sandelyje: 115148 pcs
parsisiųsti: IDC7328ER1R0M.pdf
RFQ
IDC5N
IDC5N
Gamintojai: Crydom Co.
apibūdinimas: INPUT MODULE DC 34MA 5VDC