IDC7328ER102M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDC7328ER102M
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 1MH 560MA 1.8 OHM SMD
Duomenų lapai: IDC7328ER102M.pdf
  • Pranešimas
IDC7328ER102M specifikacijos
Dalies numeris IDC7328ER102M Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 1MH 560MA 1.8 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 115760 pcs Duomenų lapas IDC7328ER102M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 1mH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.280" (7.11mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 1mH Unshielded Wirewound Inductor 560mA 1.8 Ohm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 1.8 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 560mA Dabartinis - sodrumas 1A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IDC5N
IDC5N
Gamintojai: Crydom Co.
apibūdinimas: INPUT MODULE DC 34MA 5VDC