IDC7328ER100M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDC7328ER100M
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 10UH 4.3A 31 MOHM SMD
Duomenų lapai: IDC7328ER100M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
IDC7328ER100M specifikacijos
Dalies numeris IDC7328ER100M Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 10UH 4.3A 31 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 105268 pcs Duomenų lapas IDC7328ER100M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IDC-7328
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 10µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.280" (7.11mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 10µH Unshielded Wirewound Inductor 4.3A 31 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 31 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 4.3A Dabartinis - sodrumas 10A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IDC7328ER101M
IDC7328ER101M
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: FIXED IND 100UH 1.8A 190 MOHM