CSC07A01100KGPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC07A01100KGPA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSC07A01100KGPA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 6 RES 100K OHM 7SIP
Duomenų lapai: CSC07A01100KGPA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CSC07A01100KGPA specifikacijos
Dalies numeris CSC07A01100KGPA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 6 RES 100K OHM 7SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 88467 pcs Duomenų lapas CSC07A01100KGPA.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 7-SIP Dydis / Matmenys 0.690" L x 0.098" W (17.53mm x 2.49mm)
Serija CSC Rezistorius-santykis-dreifas ±50 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 100k
"Power Per Element" 200mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 7-SIP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 6 Pins skaičius 7
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.195" (4.95mm) Išsamus aprašymas 100k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 6 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 7-SIP