CSC06A0375R0GPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC06A0375R0GPA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSC06A0375R0GPA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 3 RES 75 OHM 6SIP
Duomenų lapai: CSC06A0375R0GPA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CSC06A0375R0GPA specifikacijos
Dalies numeris CSC06A0375R0GPA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 3 RES 75 OHM 6SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 102054 pcs Duomenų lapas CSC06A0375R0GPA.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 6-SIP Dydis / Matmenys 0.590" L x 0.098" W (14.99mm x 2.49mm)
Serija CSC Rezistorius-santykis-dreifas ±50 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 75
"Power Per Element" 300mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 6-SIP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 3 Pins skaičius 6
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.195" (4.95mm) Išsamus aprašymas 75 Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 3 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP