CSC07A0147K0GPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC07A0147K0GPA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSC07A0147K0GPA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 6 RES 47K OHM 7SIP
Duomenų lapai: CSC07A0147K0GPA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CSC07A0147K0GPA specifikacijos
Dalies numeris CSC07A0147K0GPA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 6 RES 47K OHM 7SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 86873 pcs Duomenų lapas CSC07A0147K0GPA.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 7-SIP Dydis / Matmenys 0.690" L x 0.098" W (17.53mm x 2.49mm)
Serija CSC Rezistorius-santykis-dreifas ±50 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 47k
"Power Per Element" 200mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 7-SIP Kiti vardai CSC47KL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 6
Pins skaičius 7 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 35 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.195" (4.95mm)
Išsamus aprašymas 47k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 6 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 7-SIP Circuit Type Bussed